Aktuality


Zveřejněno 14. 1. 2022

Hlášení 14.1.2022

 • V Tříkrálové sbírce bylo v naší obci vybráno 128.942,- Kč. Všem dárcům děkujeme.
 • Nárok na uhrazení škody na hrobovém zařízení vzniklé po tornádu můžete žádat do 28.02.2022. Vyřídíte osobně v kanceláři správy hřbitova Úřadu Městyse Moravská Nová Ves nebo mailem matrika@mnves.cz.
  Doložte:

Prohlášení o vzniklé škodě (ke stažení mnves.cz nebo v kanceláři)

Fotodokumentaci (2-3 fotografie zničeného hrobového zařízení)
Kopii daňového dokladu vystaveného k úhradě za opravu či obnovu hrobového zařízení, případně i doklad o úhradě platby nebo cenovou nabídku nebo kalkulaci na opravu či obnovu hrobového zařízení
Informace Zuzana Jandáková, tel. 608 198 108

 • Policie České republiky upozorňuje seniory na podvodná volání
  Pokud se Vás bude někdo snažit přesvědčit, že je Váš příbuzný nebo že Vašeho příbuzného zastupuje jako doktor či notář a bude od Vás chtít poslat peníze na účet nebo si je bude chtít u Vás sám vyzvednout, vždy si tuto informaci ověřte a v případě podezření kontaktujte, prosím, Policii České republiky, a to na telefonním čísle 158. V rámci této preventivní aktivity je voláno především seniorům se staročeskými jmény a pevnými linkami, kdy jim robot automaticky zavolá na pevnou linku s výše uvedeným varováním. Článek k této problematice naleznete na https://www.policie.cz/.../pozor-seniori-jsou-v-ohrozeni... .
 • Topenářský servis s.r.o. bude v naší obci provádět ve středu 26.1.2022 revize kotlů na tuhá paliva, čištění a kontroly komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.  Zájemci se mohou telefonicky objednat na čísle: 608 748 989.
 • Starosta Honebního společenstva v Moravské Nové Vsi svolává a zve všechny členy na řádnou valnou hromadu, která se koná 10.2.2021 v 16 h v zasedací místnosti úřadu městyse.
 • Firma Raudo - výrobní družstvo invalidů, hledá pracovníka na pozici: kontrola dočasně práce neschopných + zástup pracovnice přepážky pošty Partner Mikulčice. Pracovní místo je vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby OZP. Dále hledá pracovníka na pozici: zástup pracovnice přepážky pošty Partner Mikulčice. Pozice je vhodná pro důchodce nebo maminky na mateřské dovolené. Bližší informace na telefonním čísle: 732 430 042 nebo osobně na poště Partner Mikulčice.
 • V ul. Na Kopci byl nalezen svazek klíčů. K vyzvednutí na úřadě městyse.
 • Pro občany postižené tornádem jsou na úřadě městyse k dispozici poukázky na 30% slevu v XXXLutz.
 • Koberce Breno prodloužili akci pro občany zasažené tornádem do 30.6.2022. Slevový poukaz 1000,- Kč si můžete vyzvednou na úřadě městyse, který potvrdí, že se poškozená nemovitost se nachází v zasažené oblasti.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

Informace