Aktuality


Zveřejněno 12. 1. 2022

Hlášení 12.1.2022

V Tříkrálové sbírce bylo v naší obci vybráno 128.942,- Kč. Všem dárcům děkujeme.

Pan Prokeš bude prodávat ve středu 12.1. od 9 do 9.30 hodin čerstvá vejce. Cena 55,- Kč nebo 75,- Kč za plato.

Nárok na uhrazení škody na hrobovém zařízení vzniklé po tornádu můžete žádat do 28.02.2022. Vyřídíte osobně v kanceláři správy hřbitova Úřadu Městyse Moravská Nová Ves nebo mailem matrika@mnves.cz.

Doložte:

  • Prohlášení o vzniklé škodě (ke stažení mnves.cz nebo v kanceláři)
  • Fotodokumentaci (2-3 fotografie zničeného hrobového zařízení)
    Kopii daňového dokladu vystaveného k úhradě za opravu či obnovu hrobového zařízení, případně i doklad o úhradě platby nebo cenovou nabídku nebo kalkulaci na opravu či obnovu hrobového zařízení
    Informace Zuzana Jandáková, tel. 608 198 108

Policie České republiky upozorňuje seniory na podvodná volání
Pokud se Vás bude někdo snažit přesvědčit, že je Váš příbuzný nebo že Vašeho příbuzného zastupuje jako doktor či notář a bude od Vás chtít poslat peníze na účet nebo si je bude chtít u Vás sám vyzvednout, vždy si tuto informaci ověřte a v případě podezření kontaktujte, prosím, Policii České republiky, a to na telefonním čísle 158. V rámci této preventivní aktivity je voláno především seniorům se staročeskými jmény a pevnými linkami, kdy jim robot automaticky zavolá na pevnou linku s výše uvedeným varováním. Článek k této problematice naleznete na https://www.policie.cz/.../pozor-seniori-jsou-v-ohrozeni... .


Topenářský servis s.r.o. bude v naší obci provádět ve středu 26.1.2022 revize kotlů na tuhá paliva, čištění a kontroly komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.  Zájemci se mohou telefonicky objednat na čísle: 608 748 989.
Starosta Honebního společenstva v Moravské Nové Vsi svolává a zve všechny členy na řádnou valnou hromadu, která se koná 10.2.2021 v 16 h v zasedací místnosti úřadu městyse.

Firma Raudo - výrobní družstvo invalidů, hledá pracovníka na pozici: kontrola dočasně práce neschopných + zástup pracovnice přepážky pošty Partner Mikulčice. Pracovní místo je vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby OZP. Dále hledá pracovníka na pozici: zástup pracovnice přepážky pošty Partner Mikulčice. Pozice je vhodná pro důchodce nebo maminky na mateřské dovolené. Bližší informace na telefonním čísle: 732 430 042 nebo osobně na poště Partner Mikulčice.


V ul. Na Kopci byl nalezen svazek klíčů. K vyzvednutí na úřadě městyse.

Pro občany postižené tornádem jsou na úřadě městyse k dispozici poukázky na 30% slevu v XXXLutz.

Koberce Breno prodloužili akci pro občany zasažené tornádem do 30.6.2022. Slevový poukaz 1000,- Kč si můžete vyzvednou na úřadě městyse, který potvrdí, že se poškozená nemovitost se nachází v zasažené oblasti.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

Informace