Aktuality


Zveřejněno 10. 1. 2022

Hlášení 10.1.2022

  • V Tříkrálové sbírce bylo v naší obci vybráno 128.942,- Kč. Všem dárcům děkujeme
  • Policie České republiky upozorňuje seniory na podvodná volání
    Pokud se Vás bude někdo snažit přesvědčit, že je Váš příbuzný nebo že Vašeho příbuzného zastupuje jako doktor či notář a bude od Vás chtít poslat peníze na účet nebo si je bude chtít u Vás sám vyzvednout, vždy si tuto informaci ověřte a v případě podezření kontaktujte, prosím, Policii České republiky, a to na telefonním čísle 158. V rámci této preventivní aktivity je voláno především seniorům se staročeskými jmény a pevnými linkami, kdy jim robot automaticky zavolá na pevnou linku s výše uvedeným varováním. Článek k této problematice naleznete na https://www.policie.cz/.../pozor-seniori-jsou-v-ohrozeni... .
  • Topenářský servis s.r.o. bude v naší obci provádět ve středu 26.1.2022 revize kotlů na tuhá paliva, čištění a kontroly komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.  Zájemci se mohou telefonicky objednat na čísle: 608 748 989.
  • V ul. Na Kopci byl nalezen svazek klíčů. K vyzvednutí na úřadě městyse.
  • Pro občany postižené tornádem jsou na úřadě městyse k dispozici poukázky na 30% slevu v XXXLutz.
  • Koberce Breno prodloužili akci pro občany zasažené tornádem do 30.6.2022. Slevový poukaz 1000,- Kč si můžete vyzvednou na úřadě městyse, který potvrdí, že se poškozená nemovitost se nachází v zasažené oblasti.

 

 
 

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

Informace