Aktuality


Zveřejněno 7. 1. 2022

Hlášení 7.1.2022

  • Pošta v Týnci bude mít v pátek 7.1. otevřeno pouze od 8 do 10 hodin.
  • V neděli 9. ledna 2022 ve 14 h se koná ve farním kostele sv. Jakuba v Moravské Nové Vsi Novoroční koncert MUSICA ANIMAE. Jste srdečně zváni.
  • V naší obci proběhne tříkrálová sbírka v sobotu 8. ledna. Koledníci budou po obci chodit pod záštitou  Charity České republiky. Samozřejmě probíhá on-line sbírka, kdo by koledníky nestihl doma. Začněte nový rok dobrým skutkem a podpoře potřebné prostřednicvím Tříkrálové sbírky.
  • Rybářský spolek oznamuje, že v sobotu 8.1. v 17:00 h na Myslivně se bude konat dílčí schůzka před výroční členskou schůzí a budou se prodávat povolenky.
  • Topenářský servis s.r.o. bude v naší obci provádět ve středu 26.1.2022 revize kotlů na tuhá paliva, čištění a kontroly komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.  Zájemci se mohou telefonicky objednat na čísle: 608 748 989.
  • V ul. Na Kopci byl nalezen svazek klíčů. K vyzvednutí na úřadě městyse.
  • Pro občany postižené tornádem jsou na úřadě městyse k dispozici poukázky na 30% slevu v XXXLutz.
  • Koberce Breno prodloužili akci pro občany zasažené tornádem do 30.6.2022. Slevový poukaz 1000,- Kč si můžete vyzvednou na úřadě městyse, který potvrdí, že se poškozená nemovitost se nachází v zasažené oblasti.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

Informace