Aktuality


Zveřejněno 3. 1. 2022

Hlášení 3.1.2022

V úterý 4.1. proběhne svoz komunálního odpadu a ve středu 5.1. svoz tříděného odpadu.

 

V neděli 9. ledna 2022 ve 14 h se koná ve farním kostele sv. Jakuba v Moravské Nové Vsi Novoroční koncert MUSICA ANIMAE. Jste srdečně zváni.

 

V naší obci proběhne tříkrálová sbírka v sobotu 8. ledna. Koledníci budou po obci chodit pod záštitou  Charity České republiky. Samozřejmě probíhá on-line sbírka, kdo by koledníky nestihl doma. Začněte nový rok dobrým skutkem a podpoře potřebné prostřednicvím Tříkrálové sbírky.

 

Topenářský servis s.r.o. bude v naší obci provádět ve středu 26.1.2022 revize kotlů na tuhá paliva, čištění a kontroly komínů, kontroly kotlů na plynná paliva.  Zájemci se mohou telefonicky objednat na čísle: 608 748 989.

 

V ul. Na Kopci byl nalezen svazek klíčů. K vyzvednutí na úřadě městyse.

Zpět na seznam aktualit

Kam dál?

Informace