Hlášení 13.1.2020

Hlášení úřadu | vloženo: 13.01.2020

Místní poplatek za svoz komunálního odpadu a psa 2020

Místní poplatek za svoz komunálního odpadu je na teto tok dle OZV č. 1/2019 ve výši 550,- Kč/osobu. Splatnost poplatku je 31.3.2020. Poplatek za psa zůstává beze změny.

Ples Městyse

Zveme Vás na Ples Městyse, který se koná v sobotu 18.1.2020 od 20 h v místní sokolovně. Hraje Avion Big Band a CM Bálešáci. Připravena: bohatá tombola, ochutnávka vína a delikates k vínu, nabídka míchaných nápojů. Vstupné je 150 Kč. Místenky je možné zarezervovat na úřadě městyse u p. Frýdkové.

Listování z cyklu scénických čtení

Zveme Vás na další Listování  z cyklu scénických čtení, které se uskuteční v úterý 21.1. 2020 v 19 hod v obřadní síni úřadu městyse. Tentokrát z knihy Losos v kaluži od Markéty Lukáškové

Příběh o cynické Báře, která se ráno bojí podívat do zrcadla, na zůstatek účtu a do lednice. Její život se otočí vzhůru nohama, když jí umře babička a „odejde do nebe“. Bára ale zjistí, že smrtí nic nekončí, naopak jí všechno začíná. Účinkují: Věra Hollá, Pavla Dostálová (alternuje Bára Jánová) a Markéta Lukášková. Vstupné 120 Kč. Kniha bude v prodeji po skončení představení. Vstupenky je možné zakoupit v dopoledních hodinách na prvním stupni Základní školy u paní učitelky Komosné nebo půl hodiny před začátkem představení. Cena vstupenky je 120 Kč.

Honební společenstvo - Řádná valná hromada, 13.2.

Starosta Honební společenstva svolává Řádnou valnou hromadu, která se uskuteční 13.2. v 16.00 hod. v obřadní síni městyse.

Ztráty a nálezy

Bylo nalezeno dálkové ovládání na auto, k vyzvednutí na podatelně úřadu.

Mikulčice - Tradiční košt, 18.1.

Spolek Gurmáni Mikulčice Vás zve k ochutnávce rekordního počtu destilátů, likérů a kysaného zelí domácí produkce. Akce se koná v sobotu 18.1. od 14.00 hod. v kulturním domě v Mikulčicích. Součástí je nabídka krajových specialit, k poslechu a tanci hraje cimbálová muzika DUR.

Nejbližší akce

!UPOZORNĚNÍ! - Úřad městyse a sběrný dvůr uzavřen

Ostatní
datum akce: 25.09.2020

!UPOZORNĚNÍ! - Úřad městyse a sběrný dvůr uzavřen Upozorňujeme občany, že …

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace