Hlášení 21.1.2019

Hlášení úřadu | vloženo: 21.01.2019

Místní poplatky

Místí poplatky za svoz komunálního odpadu a za psa zůstávají beze změny. Poplatek za svoz odpadu činí 400,- Kč na osobu a poplatek za psa 100,- Kč. Poplatky se vybítají od 14.1. na pokladně městyse a jsou splatné do konce měsíce února.

Vinařský spolek - přednáška

Vinařský spolek Moravská Nová Ves pořádá ve čtvrtek 24. ledna 2019 od 18.00 hodin v salónku restaurace U Sečkářů přednášku na téma Výroba a školení červených vín.

Přednášku povede pan Glos a součástí bude i bodování vín, která přinesete s sebou. Na závěr bude diskuze o výsledcích bodování s důrazem na rozpoznávání charakteristických vlastností a kladů či záporů jednotlivých vín. Pokud máte zájem, přijďte na přednášku a vezměte s sebou jeden označený (jméno, odrůda) vzorek červeného vína. Registrace není nutná, všichni zájemci jsou vítáni.

Zájezd na vystoupení čínského cirkusu

Výbor místního svazu zahrádkářů upozorňuje účastníky zájezdu, že odjezd na vystoupení čínského cirkusu je ve středu 23.1. v 17.30 od bývalého obecního úřadu.

Podlužácký krojový ples 26.1.2019

Slovácký krúžek Moravská Nová Ves vás zve na 54. Podlužácký krojový ples, který se koná v sobotu 26.1.2019 od 19 h. v sále sokolovny. Hraje DH Žadovjáci a CM Olina. Připravena je bohatá tombola. Předtančení Česká beseda.

Listování z cyklu scénických čtení 28.1.2019

Základní škola ve spolupráci s Městysem v Moravské Nové Vsi   opět pořádá další Listování  z cyklu scénických čtení. Tentokrát z knihy Erlenda Loe,  DOPPLER, hlavní hrdina začne přemýšlet o svém pilném životě, který opustí a odstěhuje se do lesa. Tato akční groteska patří k nejoblíbenějším titulům Listování.  Účinkují: Lukáš Hejlík a Pavla Dostálová. Představení se koná v obřadní síni městyse v Moravské Nové Vsi v pondělí  dne 28.1.2019 ve 20.00 hod.  Vstupenky je možné zakoupit v dopoledních hodinách na prvním stupni Základní školy u paní učitelky Komosné nebo půl hodiny před začátkem představení. Cena vstupenky je 120 Kč. 

4. Farní ples

Římskokatolická farnost Moravská Nová Ves vás zve na 4. Farní ples, který se koná v sobotu 23.2.2019 od 20.00 h v místní sokolovně. Hraje kapela JaGr band. Vstupné je 150 Kč. V ceně vstupenky je společný přípitek a malý raut. Připravena je bohatá tombola. Vstupenky je možno zakoupit u pní Jindřišky Fojtíkové.

Dětský karneval

RK Brouček vás zve na dětský karneval, který se koná v neděli 3.2.2019 od 15 h v místní sokolovně. Těšit se můžete na fotokoutek, tombolu, skákací hrad, malování na obličej, občerstvení. Vstupné: děti zdarma, doprovod 50 Kč

Maškarní ples

Fotbalový klub M.N.Ves vás zve na maškarní ples, který se koná v sobotu 2. března 2019 od 19.15 hodin. Hraje kapela Graf. Vstupné je 150 Kč, masky 80 Kč. Těšit se můžete na bohatou tombolu, přehlídku masek a vyhodnocení nejlepších masek plesu.

Honební společnostvo - řádná valná hromada

Starosta Honebního společenstva v Moravské Nové Vsi svolává a zve všechny členy na Řádnou valnou hromadu, která se uskuteční 14.2.2019 v 16.30 hod. v obřadní místnosti městyse. 

Výstavba optické sítě - aktivace domovních přípojek

Informujeme občany, že pokračuje projekt výstavby optické sítě pro přenos vysokorychlostního internetu a kabelové televize. Aktivace domovních přípojek probíhá  nyní v celé obciKdo z občanů má zájem kontaktujte firmu v pracovních dnech na telefonu 608808708 nebo pište na email pripojky@jmorava.net.

Prodej kuřic

Drůbežárna Prace v úterý 22.1. v 11.00 hod. prodává kuřice červené, roční slepice, krmivo pro nosnice a králíky a vitamínové doplňky. Dále pak vykupuje králičí kůže.

Nabídka zaměstnání

„Firma KP print, s.r.o., Moravská Nová Ves přijme tiskaře nebo tiskařku. Požaduje základní znalost práce na počítači, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem. Praxe není nutná. Případné zájemce zaučí. Bližší informace na tel. 777624532“

Starostka Obce Mikulčice vyhlašuje výběrové řízení na pozici kumulované funkce vedoucího sběrného střediska odpadů a elektrikáře. Bližší info naleznete na webových stránkách obecního úřadu nebo na úřední desce Obce Mikulčice.

 

Nejbližší akce

Vinaříček - služby otevřených sklepů

Kulturní akce
datum akce: 01.09.2019

Vinobraní

Kulturní akce
datum akce: 14.09.2019

Vinobraní v Moravské Nové Vsi se koná již tradičně druhou zářijovou sobotu v autentickém…

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace