Hlášení 3.8.2018

Hlášení úřadu | vloženo: 03.08.2018

Prázdniny v knihovně

Obecní knihovna zve děti na další dopoledne v knihovně, které se koná v úterý 7.8. od 9.30 - 11.30 hod. Program je připravený pro předškoláky, kteří přijdou s doprovodem,ale i pro všechny věkové kategorie dětí.

MUDr. Špačková Kučerová - oznámení

Ordinace MUDr. Špačkové Kučerové oznamuje, že po dobu letních prázdnin bude ordinační doba změněna, a to v úterý do 15.00 hodin.

Výstavba optické sítě - informace

Vážení občané, informujeme vás o zahájení výstavby optické kabelové sítě pro přenos televize a neomezeného vysokorychlostního internetu. Nyní jsou realizovány ulice  Dolní, Hlavní, Náměstí republiky, Na Rynku a Na Koncích.

V rámci výstavby budou ZDARMA realizovány přípojky chrániček do jednotlivých domů. Kontaktujte nás v pracovních dnech od 9ti do 16ti hodin na telefonu 777022482 nebo emailu pripojky@jmorava.net. Realizace chráničky vás NEZAVAZUJE k odběru televize ani internetu a je opravdu ZDARMA. Přivedení chrániček PO UKONČENÍ výkopových prací na DANÉM úseku je složité a bude zpoplatněno. Pro více informací můžete také kontaktovat investora projektu Ing. Tomáše Sládka na emailu sladek@jmorava.net.

MUDr. Hrbáčová - dovolená

MUDr. Hrbáčová oznamuje, že do 3.8. má dovolenou. Zástup MUDr. Herůdková ve Velkých Bílovicích nebo v Čejči.

Nabídka zaměstnání - brigády

Firma Záruka kvalit v moravské Nové Vsi na ul. Kamenná nabízí lehkou manuální práci domů - balení čokolády. Práce je vhodná pro důchodce, invalidní důchodce, matky na mateřské dovolené, studenty. Požadujeme zručnost, dobrý zrak a spolehlivost. Více info na tel. 730 190 507, p. Koudelková v prac. dny 8.00 - 13.00 hod. 

Ztráty a nálezy

Byly nalezeny klíče.

Pod zeleným byly nalezeny boty, podsedáky, sluneční brýle a šohajka. K vyzvednutí na podatelně úřadu.

Byl nalezen rybářský stan, k vyzvednutí na podatelně úřadu.

Byl ztracen černý mobil Huawei, v případě nalezení a odevzdání na úřadu městyse je odměna jistá.

Kulturní akce v okolních obcích

Chcete si prohlédnout Legiovlak, unikátní repliku vlaku československých legionářů? Nezapomínejme, že i operace československých legií na transsibiřské magistrále za první světové války přispěly ke vzniku samostatného československého státu. Přijďte se v pátek 3. srpna od 12. do 20. hodiny a v sobotu 4. srpna od 9. do 20. hodiny podívat do břeclavské firmy Fosfa, první české soukromé společnosti, která podpořila a dlouhodobě podporuje projekt Legie 100. Vstup na akci je zdarma. Bližší informace na www.fosfa.cz."

Nejbližší akce

Dětský den

Kulturní akce
datum akce: 02.06.2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace