Hlášení 12.3.2018

Hlášení úřadu | vloženo: 12.03.2018

17. veřejné zasedání zastupitelstva městyse

Starosta městyse svolává 17. veřejné zasedání zastupitelstva městyse, které se koná ve středu 14.3. v 18.00 hod. v obřadní síni městyse. Na programu je mj. zpráva o činnosti rady městyse, převody majetku, OZV č. 1/2018 o pořádání kult, akcí, návrh zadání změny územního plánu a různé. 

Výbor ZO Českého zahrádkářského svazu - členská schůze

Výbor ZO Českého zahrádkářského svazu zve své členy na členskou schůzi, která se koná ve středu 14.března v 17 hodin v zelené budově úřadu městyse.

Vinařský spolek - místní výstava vín

Vinařský spolek Moravská Nová Ves oznamuje, že výdej lahví pro místní domácí výstavu vín v Moravské Nové Vsi byl zahájen. Láhve si můžete vyzvednout u paní Uhrové na ulici Hlavní č.p. 49. Jeden vzorek jsou 3 lahve. Výběr vzorků se uskuteční v pátek 16. března 2018 v době od 17:00 do 20:00 hodin na sokolovně (boční vchod do bývalé posilovny). Všem vinařům za poskytnuté vzorky předem děkujeme!

Poplatky 2018

Poplatek  za svoz odpadu ve výši 400,- Kč/osobu je splatný do konce měsíce února. Pokud nebude na popelnici nalepený štítek na tento rok, odpad nebude vyvezený.

Lékárna - oznámení

Lékárna u sv. Jakuba oznamuje chovatelům králíků a drůbeže, že má k dispozici přípravek sulfakoks 250ml roztok.

Pekařství - objednávky k Velikonocům

Pekařství Pešák přijímá objednávky na Velikonoce: koláče, mazance, veky, knedle, zákusky, chlebíčky a obložené mísy. Objednávky nahlaste co nejdříve.

Listování z cyklu scénických čtení

Základní škola ve spolupráci s Městysem v Moravské Nové Vsi   opět pořádá další Listování  z cyklu scénických čtení. Tentokrát z knihy Anny Gavaldy, A taková to byla láska, zabývající se otázkou zda odejít nebo zůstat aneb kdo to kdy ve vztahu neřešil?  Účinkují Věra Hollá a Zdeněk Černín.  Představení se koná v obřadní síni městyse v Moravské Nové Vsi v pátek dne 16.3. 2018 v 20.00 hod.  Vstupenky je možné zakoupit v dopoledních hodinách na prvním stupni základní školy u paní učitelky Komosné nebo půl hodiny před začátkem představení. Cena vstupenky je 130 Kč. 

Nabídka zaměstnání

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově přijme pracovnici na pozici Prodavačka – pokladní na supermarket do Moravské Nové Vsi. Nástup je možný ihned, dle domluvy. Více informací na www.jednota.cz v sekci O nás, nebo na tel. čísle 725 941 438.“

Zahájení výstavby optické sítě - informace

Vážení občané, informujeme vás o zahájení výstavby optické kabelové sítě pro přenos televize a neomezeného vysokorychlostního internetu. Nyní budou realizovány ulice U Trati, Josefovské chalupy, Hliník, Kukvická, Na Mlatě, Široká, Kovářská, Pod Kostelem, Květná.

V rámci výstavby budou ZDARMA realizovány přípojky chrániček do jednotlivých domů. Kontaktujte nás v pracovních dnech od 9ti do 16ti hodin na telefonu 777022482 nebo emailu pripojky@jmorava.net. Realizace chráničky vás NEZAVAZUJE k odběru televize ani internetu a je opravdu ZDARMA. Přivedení chrániček PO UKONČENÍ výkopových prací na DANÉM úseku je složité a bude zpoplatněno. Pro více informací můžete také kontaktovat investora projektu Ing. Tomáše Sládka na emailu sladek@jmorava.net

JUKKA - prodej stromků

Firma JUKKA prodává v pátek 16.3. v době 11.30 - 12.30 hod. stromky k jarní výsadbě, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrané trávy a jiné.

Kulturní akce v okolních obcích

Nejbližší akce

Listování z cyklu scénických čtení

Kulturní akce
datum akce: 27.03.2019

Základní škola ve spolupráci s Městysem v Moravské Nové Vsi opět pořádá další Listování &nbsp…

Hlasování o nejlépe opravenou kulturní památku Jihomoravského kraje

Hlášení úřadu
datum akce: 05.04.2019

Ukliďme Česko, ukliďme si Moravskou!

Kulturní akce
datum akce: 06.04.2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace